fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Aktualności

operator wózka przed egzminem UDT w DBW

Przyszłe Wyzwanie i Sukces! Egzamin UDT dla Operatorów Wózków Podnośnikowych w DBW Polska w Górzykowie - 19 października 2023 r.

19 października 2023 odbędzie się egzamin UDT na operatorów wózków podnośnikowych dla pracowników z firmy DBW Polska w Górzykowie koło Zielonej Góry.

Czytaj więcej...

budynek

Bezpieczeństwo jest bezcenne

W ramach programu szkolenia na operatorów podestów ruchomych dużo czasu poświęca się kwestiom bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

budynek

Jak ważne są uprawnienia UDT

Niemal każdego dnia otrzymujemy zapytania o kursach na obsługę podestów ruchomych, wózków podnośnikowych czy suwnic. Najczęściej padają pytania o cenę i termin szkolenia.

 

Czytaj więcej...

wózek widłowy

Kto może obsługiwać wózek unoszący?

Dzisiaj kolejna grupa naszych kursantów zakończyła kurs na operatorów wózków unoszących. By obsługiwać tego typu wózki, nie są wymagane uprawnienia UDT, ponieważ wózki te są tak skonstruowane, że mogą unieść ładunek maksymalnie na wysokość 30 cm.

Czytaj więcej...

Dwie minuty życia

Jedną z przyczyny śmierci mózgu może być jego niedotlenienie np. wskutek utonięcia, zawału serca lub udaru mózgu, gdy lekarzom nie uda się odpowiednio szybko przywrócić krążenia, zanim dojdzie do uszkodzeń mózgu.

Czytaj więcej...