fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Kursy i szkolenia w języku rosyjskim

Wiem, że nic nie wiem

To słynne zdanie wypowiedział przed naszą erą grecki filozof Sokrates. Jego mądrość i zarazem prawdziwość sprawiła, że przetrwało do naszych czasów. Sokrates wychodził z założenia, że wiedza jest największą i najcenniejszą cnotą. Z czasem okazało się, że równie ważne są umiejętności. Bez nich często jesteśmy nieporadni. Wydawałoby się, że tę lukę jest w stanie wypełnić szkoła. Niestety, to nie wystarcza.

 

Uprawnienia czy umiejętności?

 

Kursy

Bez certyfikatów, które zapewniają nam szkolenia na uprawnienia UDT, nie można dziś obsługiwać wielu maszyn, urządzeń czy pojazdów – np. wózka podnośnikowego lub windy towarowej. Bez nich nie można naprawiać lub wymieniać instalacji elektrycznej czy być spawaczem. Wiedzy i zaświadczeń wymaga się też od cudzoziemców, którzy w Polsce poszukują pracy. Szansą dla nich są szkolenia w języku rosyjskim. Ale uprawnienia to nie wszystko. Równie ważne są umiejętności, jak np.: zarządzanie ludźmi, przeprowadzenie dobrego szkolenia stanowiskowego, udzielanie pierwszej pomocy lub te, których uczą szkolenia z zakresu BHP. Umiejętności nie nauczymy się z książek.

My łączymy jedno z drugim. U nas można zdobyć solidne podstawy teoretyczne i pogłębić je w czasie ćwiczeń praktycznych. Tak nasi kursanci osiągają to, co jest potrzebne do sukcesu. Dla zainteresowanych organizujemy również szkolenia w języku rosyjskim.

Szkolenia po rosyjsku i ukraińsku

Kształcimy wykwalifikowaną kadrę bez względu na narodowość, dlatego oferujemy kursy i szkolenia w języku rosyjskim, ukraińskim, a nawet w języku chorwackim. Zajęcia te przeznaczone są dla osób, które chcą zdobyć niezbędne umiejętności i certyfikaty do pracy w Polsce. Wiedzę zawsze przekazujemy rzetelnie, w taki sposób, aby osoby kończące nasze kursy były w pełni przygotowane do podejmowania pracy w ramach zdobytych umiejętności.

Szkolenia w języku rosyjskim i ukraińskim to również oferta kierowana do pracodawców, którzy zatrudniają obcokrajowców. Dla bezpieczeństwa w miejscu pracy bardzo ważne jest to, żeby pracownicy dokładnie rozumieli przekazywane treści dotyczące BHP czy zasad pracy z danym urządzeniem. Podczas szkoleń poruszane są techniczne i prawne zagadnienia, których zrozumienie może być trudne nawet dla osób komunikujących się w języku polskim w stopniu średnim. Aby tego uniknąć wybierz dla swoich pracowników szkolenia po rosyjsku.

Zalety podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Udział w kursach i szkoleniach jest konieczny by rozwijać umiejętności i zdobywać nową wiedzę. Przede wszystkim może pomóc jeszcze niedoświadczonym osobom stać się konkurencyjnymi na rynku pracy i szybciej zdobyć wymarzoną posadę. Osoby, które chcą się przekwalifikować również powinny zainteresować się ofertą naszych kursów. Zdobycie nowych kwalifikacji nie tylko sprawia satysfakcję i zwiększa doświadczenie, ale przede wszystkim ma pozytywny wpływ na sytuację zarobkową, pozwala znaleźć nową, dobrze płatną pracę lub stanowi argument podczas rozmowy o podwyżce.

Tak niewiele potrzeba, by rozwinąć skrzydła! Warto postawić na swój rozwój. Nie będzie to czas stracony.

Przepis na sukces - trzeba łączyć teorię z praktyką! My mamy w tym doświadczenie.