fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Szkolenia na podesty ruchome – Świebodzin, Żary i okolice

Szkolenia na podesty ruchome są prowadzone przez kadrę doświadczonych wykładowców i instruktorów. Mają oni dużą wiedzę teoretyczną popartą wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Dodatkowa znajomość metodyki i pełne zaangażowanie w pracę sprawiają, że prowadzone kursy są bardzo ciekawe i efektywne.

Aby zagwarantować osiągniecie satysfakcjonującego poziomu umiejętności przez naszych kursantów, łączymy teorię z praktyką. Dlatego nasze szkolenia na podesty ruchome obfitują w ćwiczenia praktyczne. Dzięki temu uzyskujemy tak wysoką zdawalność i jednocześnie zadowolenie uczestników.


Zajęcia są prowadzone na podstawie programów opracowanych wspólnie z instytucjami certyfikującymi wydającymi uprawnienia. Dla zainteresowanych organizujemy również szkolenia na wózki widłowe, dźwigi i suwnice oraz pełną gamę kursów BHP.

 Podest przegubowy

Kategorie uprawnień:

 

 

Szkolenia na podesty ruchome składają się zajęć teoretycznych i praktycznych. Po zakończonym kursie każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o jego ukończeniu w zakresie bezpiecznej obsługi podestów. Takie zaświadczenie nie daje Państwu możliwości pracy na stanowisku operatora podestu. Umożliwia jedynie przystąpienie do egzaminu państwowego przeprowadzanego przez UDT.

Egzamin:

Po zakończeniu szkolenia kandydaci na operatorów zdają egzamin przed komisją powołaną przez dyrektora Urzędu Dozoru Technicznego. Załatwiamy wszystkie formalności związane z egzaminem. Cena egzaminu UDT wynosi 193,78 zł i obejmuje również wydanie uprawnień. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów UDT.

Wymaganie wstępne:

Szkolenie dla operatorów podestów może rozpocząć każda osoba, która:

  • ukończyła 18 rok życia,
  • ma orzeczenie lekarskie do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Miejsce szkolenia: 

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzimy Zielonej Górze. Istnieje też możliwość realizacji szkolenia na podesty ruchome, a także szkolenia na dźwigi, suwnice i inne urządzenia transportu bliskiego w Państwa siedzibie.

Uprawnienia:

Pamiętaj! Tylko uprawnienia państwowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego uprawniają do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Wzór uprawnień:

 

uprawnienia do obsługi podestów ruchomych

Poniżej fotografie z prowadzonych przez nas szkoleń:

operatorzy podestów I P w czasie ćwiczen
operator podestu ruchomego nożycowego samojezdnego
operator podestu przegubowego I P w koszu
szkolenie na obłsugę podestu wolnobieżnego samojezdnego
obsługa podestu wolnobieżnego terenowego
kurs na operatorów I P
szkolenie operatorów podestów IP
szkolenie na operatora podestu ruchomego nożycowego
szkolenie obsługi podestu wolnobieżnego terenowego
szkolenie na operatora podestu ruchomego nożycowego samojezdny
szkolenie na operatora podestu ruchomego nozycowego samojezdnego
szkolenie na obsługę podestu wolnobieżnego