fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Obsługa firm w zakresie ppoż – Zielona Góra

Zagrożenie pożarowe to jeden z poważniejszych problemów w każdym obiekcie, w którym przebywają ludzie lub gromadzi się materiały. Ochrona przeciwpożarowa obejmuje szereg działań. Wiele z nich dotyczy zabezpieczenia i wyposażenia obiektu w odpowiednie środki techniczne potrzebne w razie pożaru czy innego zagrożenia (np. oznakowanie obiektu, zaopatrzenie w wodę, sprawność hydrantów, gaśnic itp.).

Zapewnienie właściwej ochrony przeciwpożarowej zakładu pracy należy do obowiązków jego właściciela, zarządcy lub użytkownika. By pomóc Państwu w wywiązaniu się z tych obowiązków, oferujemy swoje usługi.

Obsługa firm w zakresie ppoż może przyjmować formę kompleksową, w postaci nadzoru ppoż. przez inspektora/specjalisty z zakresu ochrony przeciwpożarowej obiektu.

SZKOLENIE PRZECIWPOŻAROWE

Dbamy wówczas o:

  • zapewnienie prawidłowej realizacji przestrzegania przepisów przeciwpożarowych w obiekcie,
  • utrzymywanie urządzeń przeciwpożarowych w obiekcie w należytej gotowości,
  • reprezentowanie właściciela obiektu przed odpowiednimi organami państwowymi,
  • doradztwo z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Obsługa firm w zakresie ppoż może też przyjmować formę pojedynczego zlecenia. Jest nim np. opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego czy audyt ppoż. Nasza oferta obejmuje także m. in. prowadzenie ćwiczeń z ewakuacji obiektów oraz szkolenia przeciwpożarowe. Pełen zakres naszych usług znajdziecie Państwo na kolejnych podstronach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szkolenie przeciwpoarowe
Szkolenie ppo
Jak użyć gaśnicy
Jak gasić pożar
Szkolenie z użyciem gaśnicy
Szkolenie ze strażakiem
Plan ewakuacji