fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Obsługa firm w zakresie BHP – kontakt

Avis łączy działalność szkoleniową z obsługą firm w szeroko rozumianej sferze bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Jeśli interesują Państwa szkolenia BHP, przeciwpożarowe, szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej lub kursy na uprawnienia UDT – zapraszamy do kontaktu z nami. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Zielonej Góry, Nowej Soli, Świebodzina i Żar.

W naszej ofercie jest także kompleksowa obsługa firm w zakresie ppoż. i BHP na zasadach outsourcingu. Informacje na jej temat uzyskacie Państwo, korzystając z kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz zamówienia. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Wami tak szybko jak to możliwe i ustalimy szczegóły realizacji usług.  

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz zamówienia.

Po otrzymaniu Twojej wiadomości skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe i ustalimy szczegóły realizacji usług.  

Dostępni jesteśmy także dla Państwa w naszym biurze.
Zobacz jak do nas dojechać na mapie Google!

W celu osobistego spotkania lub przeprowadzenia szkolenia, prosimy o kontakt z  AVIS , aby ustalić dogodny dla Państwa termin w godzinach otwarcia biura:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00.

Kontakt telefoniczny dostępny także po godzinie 16.

Wybierz dogodną dla siebie formę  kontaktu i skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Szkolenia BHP


Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane