fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Szkolenia na wózki widłowe unoszące

Szkolenia na wózki podnośnikowe są prowadzone przez kadrę doświadczonych wykładowców. Zajęcia praktyczne realizują instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą teoretyczną. Łączymy teorię z praktyką. Dlatego podczas szkoleń kładziemy duży nacisk na ćwiczenia. Dzięki stosowanej metodzie nasi kursanci uzyskują wysoki poziom umiejętności i sprawnie wykonują swoje zadania na stanowisku pracy.
Podczas szkolenia na wózki podnośnikowe zajęcia są prowadzone na podstawie programów, które opracowujemy wspólnie z instytucjami certyfikującymi wydającymi uprawnienia.
Kurs na operatorów wózków jezdniowych unoszących składa się zajęć teoretycznych i praktycznych. Po zakończonych zajęciach każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie bezpiecznej obsługi wózków.

Takie zaświadczenie daje możliwość pracy na stanowisku operatora wózka unoszącego. Przed podjęciem zatrudnienia zapraszamy też na nasze szkolenia BHP. Uprawnienia UDT do obsługi tego typu wózków nie są wymagane.

wozek unoszacy

Takie zaświadczenie daje Państwu możliwości pracy na stanowisku operatora wózka unoszącego. Przed podjęciem zatrudnienia zapraszamy też na nasze szkolenia BHP. Uprawnienie UDT do obsługi tego typu wózka nie jest wymagane.

Egzamin:

Po zakończeniu szkolenia kandydaci na operatorów zdają egzamin przed komisją złożoną z osób prowadzących szkolenie. 

Wymaganie wstępne:

Ze szkolenia na wózki podnośnikowe może skorzystać każda osoba, która:

  • ukończyła 18 rok życia,
  • ma orzeczenie lekarskie do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Miejsce szkolenia: 

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzimy Zielonej Górze lub w Państwa siedzibie.