fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

WNIOSKI DO POBRANIA

Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest:

1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. karty zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu załącznik nr 1 oraz pełnomocnictwo załącznik nr 2.

2. Dokonanie opłaty za egzamin na podane konto – szczegóły w załączniku nr 1

W przypadku dokonania wyboru kursu opłata za kurs wygląda następująco:

Kursant na początek wpłaca kwotę za egzamin UDT w kwocie 238 zł oraz 100 zł zaliczki za kurs. W sumie 338 zł. Pozostałą kwotę kursant wpłaca na konto po rozpoczęciu zajęć, najpóźniej 5 dni po ich rozpoczęciu.

3. W opisie przelewu proszę podać: imię nazwisko kursanta lub firmę (gdy zgłaszającym jest firma) oraz rodzaj kategorii szkolenia (np. ,,Egzamin i zaliczka za kurs I WJO – Jan Kowalski’’)

4. Potwierdzenie wpłaty z banku proszę wygenerować w formie elektronicznej i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku jeśli zajęcia i egzamin mają się odbyć w siedzibie Państwa firmy oraz na Państwa sprzęcie dodatkowo należy wypełnić formularz zgody właściciela załącznik nr 3 oraz zgodę na przeprowadzenie egzaminu załącznik nr 4 . Są to dokumenty wymagane do egzaminu przez UDT. Dokumenty po podpisaniu zeskanować i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Po otrzymaniu od Państwa kompletu dokumentów podejmujemy działania polegające na:

1. Złożeniu pełnej dokumentacji do UDT, gdzie wnioski o sprawdzenie kwalifikacji są rejestrowane w systemie szkoleń UDT.

2. Wypełnieniu dodatkowych dokumentów wymaganych dla organizatora szkolenia.

3. Po otrzymaniu informacji z UDT o wyznaczonym terminie egzaminu kwalifikacyjnego, kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia harmonogramu szkolenia ( zajęcia teoretyczne i praktyczne).

4. Przez cały proces szkolenia pozostajemy w kontakcie z kursantem.

5. Jesteśmy obecni na egzaminie. Egzamin może odbywać się na naszym sprzęcie lub w siedzibie Państwa firmy.

 

PLIKI DO POBRANIA:

Załącznik 1 - Karta zgłoszenia na szkolenie
Załącznik 2 - Pełnomocnictwo
Załącznik 3 - Formularz zgody właściciela

Załącznik 4 - Zgoda na przeprowadzenie egzaminu

* Formularz rezygnacji z kursu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów szkoleniowych/rozliczeniowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. (RODO) oraz ustawie z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych. Powyższe dane osobowe będą przechowywane przez 6 lat od daty szkolenia w celu archiwizacji oraz zapewnienia rozliczalności na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Administratorem powyższych danych osobowych jest AVIS Anna Ślugaj, z siedzibą: ul. Reja 6, Zielona Góra.