fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Szkolenia z zakresu prawa pracy, outsourcing BHP – o nas

Jesteśmy dynamicznym zespołem, który proponuje konkretne rozwiązania w zakresie usług ppoż., BHP oraz ratownictwa medycznego. Od wielu lat skutecznie dzielimy się doświadczeniem z naszymi klientami, dla których przygotowujemy indywidualne oferty szkoleniowe.

Jako firma na rynku usług szkoleniowych istniejemy kilka lat. Nasze doświadczenie i kompetencje zawodowe zdobywaliśmy jednak zdecydowanie wcześniej, pracując w firmach usługowych i produkcyjnych.  Opracowując oferty, które obejmują szkolenia na uprawnienia elektryczne, z dziedziny BHP, pierwszej pomocy medycznej i ppoż. czy szkolenia z zakresu prawa pracy, sugerujemy się przede wszystkim aktualnym zapotrzebowaniem przedsiębiorców oraz faktycznym stanem prawnym. Działalność prowadzimy na terenie woj. lubuskiego – w miejscowościach takich jak Żary, Nowa Sól, Zielona Góra czy Świebodzin oraz w innych regionach kraju. Dzięki temu nawiązaliśmy kontakty zawodowe ze specjalistami z różnych dziedzin. W efekcie sprostamy każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zadaniu.

Mamy świadomość, że rynek usług bezpieczeństwa i higieny pracy jest niezwykle dynamiczny i musi nieustannie podążać za aktualnym stanem prawnym. W związku z tym nasi pracownicy, którzy prowadzą szkolenia z zakresu prawa pracy, szkolenia na uprawnienia elektryczne czy zajmują się obsługą BHP, wciąż podnoszą swoje kwalifikacje. Systematycznie uczestniczą też w branżowych szkoleniach i seminariach. Dzięki temu obsługa firm w zakresie BHP jest profesjonalna i prowadzona na najwyższym poziomie. Na co dzień dbamy o bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych, firmach budowlanych, prowadzimy nadzór BHP nad remontami i inwestycjami z różnych gałęzi przemysłu.

Wyznaczamy sobie wysokie standardy nie tylko wewnątrz firmy, ale przede wszystkim w zakresie oferowanych usług i kontaktów z klientami. Bez względu na to, czy są to szkolenia z zakresu prawa pracy, szkolenia na uprawnienia elektryczne, czy usługi pomiarowe, zawsze podchodzimy do nich z tym samym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdajemy sobie sprawę, że klienci oczekują kompleksowych rozwiązań w dobrej cenie i na odpowiednim poziomie merytorycznym.

Nasze priorytety to:

  • zadowolenie klienta,
  • profesjonalizm,
  • wysoki standard usług,
  • indywidualne pakiety szkoleń,
  • skuteczność,
  • szkolenia zgodne z aktualnym stanem prawnym.

Testy UDT po polsku

 

Avis szkolenia BHP