fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Bezpieczna wymiana butli w wózkach podnośnikowych

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla kierowców wózków jezdniowych oraz osób, które będą dokonywały wymiany butli w wózkach zasilanych gazem propan-butan. Jednocześnie zapraszamy również do skorzystania z oferty szkolenia na wózki podnośnikowe.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby:

  • pełnoletnie, czyli te, które ukończyły 18 lat,
  • mają odpowiedni stan zdrowia, potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o spełnieniu stosownych wymagań zdrowotnych, wydanym przez uprawnionego lekarza.

KURS WYMIANY BUTLI GAZOWYCH W WÓZKACH

Cele szkolenia

  • Zdobycie  wiadomości i umiejętności praktycznych w zakresie bezpiecznej wymiany butli propan - butan w wózkach zasilanych gazem.
  • Zapoznanie uczestnika z podstawowymi zagrożeniami wypadkowymi dla życia i zdrowia występującymi przy wymianie butli.
  • Poznanie sposobów ochrony przed zagrożeniami wypadkowymi dla życia i zdrowia w czasie używania wózka warunkach normalnej pracy i w warunkach awaryjnych. Stanowi ono uzupełnienie obowiązkowego szkolenia BHP.

Czas trwania szkolenia uwzględnia przygotowanie zawodowe kursantów, staż pracy oraz zagrożenia występujące przy przewidzianej pracy. Jego maksymalny czas wynosi 8 godz. lekcyjnych (godz. lekcyjna – 45 minut).

Szkolenie zakończone jest egzaminem. W ramach zajęć zapewniamy wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne.

Po ukończeniu kursu absolwent uzyskuje uprawnienia do wymiany butli z gazem propanem-butanem przy wózkach jezdniowych w formie zaświadczenia o ukończeniu kursu.