fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Szkolenia na dźwigi – żurawie stacjonarne

Szkolenie II Ż jest prowadzone przez kadrę doświadczonych wykładowców, instruktorów mających dużą wiedzę teoretyczną podpartą wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Łączymy teorię z praktyką. Dlatego też w czasie szkoleń kładziemy duży nacisk na ćwiczenia. Dzięki temu uzyskujemy tak wysoką zdawalność i zadowolenie uczestników. Zajęcia prowadzone są na podstawie programów opracowanych wspólnie z instytucjami certyfikującymi wydającymi uprawnienia.

żuraw stacjonarny

Kategorie uprawnień – obsługa żurawi stacjonarnych kat. II Ż

Szkolenia na dźwigi składają się zajęć teoretycznych i praktycznych. Po ich zakończeniu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie bezpiecznej obsługi żurawi. Zaświadczenie jest pierwszym krokiem do zdobycia uprawnień, ponieważ stanowi warunek przystąpienia do egzaminu przed komisją powołaną przez UDT. Zaliczony egzamin państwowy jest równoznaczny z wydaniem certyfikatu.

Egzamin: 

Po zakończeniu szkolenia kandydaci na operatorów zdają egzamin przed komisją powołaną przez dyrektora Urzędu Dozoru Technicznego. Załatwimy wszystkie formalności związane z egzaminem. Cena egzaminu UDT wynosi 152 zł i obejmuje również wydanie uprawnień.

Wymaganie wstępne:

Szkolenie dla operatorów żurawi stacjonarnych może rozpocząć każda osoba, która:

  • ukończyła 18 rok życia,
  • posiada orzeczenie lekarskie do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Miejsce szkolenia: 

Szkolenia na dźwigi organizowane są w naszej firmie na terenie Zielonej Góry. Istnieje też możliwość realizacji szkolenia na wózki podnośnikowe, suwnice i z zakresu obsługi innych urządzeń transportu bliskiego w Państwa siedzibie.

Uprawnienia:

Pamiętaj! Tylko uprawnienia państwowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego uprawniają do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Zdjęcia z zajęć praktycznych w czasie kursu na operatora żurawi stacjonarnych II Ż:

operator żurawika stacjonarnego
żuraw
szkolenie na operatora żurawia
szkolenie na obsługę żurawia